džudo

JK Neretva Mostar odlična i na jakom turniru održanom u Cetinju

05.11.2015.
u 06:45

Nakon turnira, treneri Majo Ćeško i Andreo Glas su članove nagradili obilaskom prelijepih plaža crnogorskog primorja

Nedavno je održan 10. međunarodni džudo turnir "13.n ovembar" u organizaciji Judo kluba Crnogorac iz Cetinja koji je i ove godine okupio više od 300 natjecatelja iz 6 država iz cijele regije. Natjecanje je otvorio direktor uprave za sport i mlade gospodin Petar Kapisoda, bivši reprezentativac Crne Gore u rukometu. JK Neretva iz Mostara je, kao i uvijek, pokazao veliko umijeće i veliku želju za sportskim uspjehom. Od šest natjecatelja osvojeno je 5 medalja. Od toga 3 zlatne, 1 srebrena, 1 brončana i 1 peto mjesto. Zlatne medalje su osvojili: Stjepan Salmanić, Karlo Križanac, Srđan Ajvaz; Srebrenu medalju su osvojio Hrvoje Knezović, dok je broncu osvojila Martina Rogić. Peto mjesto zauzeo je David Brkić kojemu je ovo tek drug natjecanje. Nedostatak iskustva je i ovaj put bio presudan da se dođe do boljeg plasmana. - Imali smo priliku prošetati kroz Cetinje, vidjeti njegove ljepote. Nakon turnira, treneri Majo Ćeško i Andreo Glas su članove nagradili obilaskom prelijepih plaža crnogorskog primorja, točnije prekrasne Budve, kazali su iz JK Neretva.