"Nikad ne bi potpisali sporazum"
Povratak na članak

Grlić Radman: Hrvati u BiH moraju biti ravnopravni, bez toga ne bi bilo Daytona

Hrvatski ministar vanjskih poslova Gordan Grlić Radman poručio je u subotu na Dubrovnik Forumu da politički lideri trebaju izmijeniti izborni zakon u BiH s ciljem osiguranja ravnopravnosti Hrvata, naglasivši da bez tog načela nikada ne bi došlo do hrvatskog potpisivanja Daytonskog sporazuma.

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.