GRADONAČELNIK KORDIĆ: Sutra više neću šutjeti o stanju na deponiju Uborak, govorit ću točno o imenima i prezimenima!
S obzirom na to da je gradonačelnik Hrvat i da igra BiH za koju ja tobože ne navijam, zabranim li okupljanje, mislim da će to biti nacionalni problem. Pratit ćemo do same utakmice što se događa, kazao je gradonačelnik Mostara
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0