Branitelj se pokušao zapaliti na petlji Šićki Brod u Tuzli
S obzirom na to da još uvijek nisu sazvane sjednice oba doma Parlamenta FBiH, bivši branitelji Armije RBiH i HVO-a su blokirali petlju Šićki Brod u Tuzli.
Komentari 1
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Možda nije imo fajercag da pripali.