tuzla
Povratak na članak

Branitelj se pokušao zapaliti na petlji Šićki Brod u Tuzli

S obzirom na to da još uvijek nisu sazvane sjednice oba doma Parlamenta FBiH, bivši branitelji Armije RBiH i HVO-a su blokirali petlju Šićki Brod u Tuzli.

Komentari 1

ZL
ZLIČKO
14:49 07.08.2018.

Možda nije imo fajercag da pripali.

VL
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.