BiH mora što više ulagati u obrazovanje mladih
Nadležnima u BiH Gunner-Wigemark poručio je da se mora što je više moguće ulagati u obrazovanje mladih jer su oni budućnost ove države, te naglasio da mladi u BiH, zaposleni ili ne, žele kvalitetno obrazovanje što bi im trebalo omogućiti pristojna radna mjesta
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0