'Inter Milan\'s Croatian forward Marko Livaja (R) celebrates with Argentinian teammate midfielder Esteban Matias Cambiasso after scoring during the UEFA Europa League football match between Inter Mila
'GIUSEPPE CACACE'
04.10.2012.
u 21:00

Hrvatski reprezentativac Marko Livaja započeo je susret za Inter na gostovanju kod Nefčija u 2. kolu Europske lige te zabio pogodak!

Nakon što je Livaja zabio Rubinu na otvaranju Europske lige ovoga je puta nakon ubačaja Fabija Cambiassa postigao gol i Nefčiju i to za 3:0 u 42. minuti.

Golove za Inter zabili su prije njega Coutinho u 10. i Obi u 30. minuti. Domaćini su počasni gol dali u drugom dijelu, kada je u 53. minuti Handanovića matiral Canales.

Dodajmo kako je Dean Lovren odigrao cijeli susret na gostovanju kod Shmone gdje je Lyon slavio 4:3.

Nikola Kalinić proslavio se u Stockholmu, gdje je njegov Dnipro igrao kod AIK-a. Nikola je postigao pogodak u 41. minuti za 1:1, iako je ranije promašio nekoliko šansi.

Ivan Strinić asistirao je Mandžuku u 74. minuti za 2:2, da bi Seleznjov postavio konačni rezultat u 83. minuti susreta.