Struja iz Elektroprivrede HZ HB skuplja za skoro 12 posto
Poskupljenje za sve kategorije potrošača pravda se zaštitom elektroenergetskog sustava BiH
Komentari 6
Budimiru smeta što ga se naziva izdajnikom, jer on kaže, za razliku od nekih drugih nije imao priliku izdati hrvatske interese. Parapredsjednik očito ima amneziju, ne sjeća se što se dogodilo 17. ožujka. Ne sjeća se da je tada izabran za predsjednika F BiH, kako je utvrdio SIP, nezakonito, i protivno volji većine hrvatskih, a uz podršku većine bošnjačkih zastupnika. On je dakle, izraz volje bošnjačke većine, suprotno volji većine hrvatskih zastupnika. Nametnut ,dakle, od Bošnjaka i OHR-a koji je legitimirao državni udar kojim je on zasjeo u fotelju predsjednika F BiH.
Budimir je tada imao priliku ne izdati. Lagumdžiji i Tihiću koji su Pravašima ponudili da popune hrvatske pozicije reći: Hvala, ali mi nismo dobili mandat hrvatskih birača na izborima da ih zastupamo u vlasti. HDZ BiH, pravda se Budimir, nije htio da HSP bude dio hrvatske koalicije. Ako je to i točno, politički korektan potez Prvaša bi bio: M, nemamo mandat predstavljati Hrvate, a kako HDZ ne želi s nama koalirati mi odlazimo u oporbu. Umjesto toga Pravaši su, omamljeni vlašću, zaluđeni mogućnošću koja im se pružila da njihovi ljudi budu ministri, predsjednici ,direktori javnih poduzeća, gdje se vrti ogromna lova, pristali sudjelovati u prevratu kojim je hrvatsko-boišnjačka Federecija BiH pretvorena u bošnjački entitet. Istovremeno, napadajući one koji nisu pristali prihvatiti vlast, prodajući jednu hrvatsku poziciju u Vladi F BiH.
Uz kavu, na terasi „kod Dike\", prošlog ljeta, prilično razočarani postupcima i politikama, svih hrvatskih stranaka i političara, pitali smo se: ima li među Hrvatima političara,za kojeg bi smo mogli reći da ga ne prati nikakva afera, da je čestit čovjek, i da se istinski zalaže za ostvarenje jednakopravnosti Hrvata u BiH. - Ima li takvog, upita kolega, a mi ostali gotovo u isto vrijeme izgovorismo: Ima, Živko Budimir. Nitko od nas nije znao ništa, što bi ga diskreditiralo ni kao čovjeka ni kao političara. Kao zastupnik u Gradskom vijeću Mostara stekao je veliki ugled ustrajno ukazujući na nepravedni nametnuti Statut Grada Mostara kojim jedan bošnjački vrijedi kao 4 hrvatska glasa, organizirao peticiju za ukidanje Statuta i izjednačavanje prava svih građana Mostara. U kampanji je Budimirov slogan bio: Neću izdat ja. Zahvaljujući onom što je govorio i kako se ponašao Budimir je jedini HSP-ovac koji je izabran u Skupštinu Hercegovačko-neretvanske županije.
...vjezbanje izdrzljivosti...ili granice pucanja!
Pored 12 % poskupljenja struje ide se i na PDV na 21 %
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Struja skuplja u ELEKTROPRIVREDI HZ-HB ja stvarno neznam dokle će ovi pojedinci se ponašati idiotski i sluganski HSP i platformađi sad su pokazali tko su i što su da neće ljudima možda satove ćupati ljudi vjerujte da Mostar i druga podrućja gdje su Hrvati većina nije slućajno ovo ovo sve radi platformaško slugansakla politika----------- raćuni če skoćit ljeti za 15 km a zimi 33 km eto moji dragi ljudi kako nas uspoređuju sa firmama koji drmaju godišnje 100 miljuna km a jedan umirovljenik sa 310-215 km ili 430 mora zimi plaćati račun za sruju i do 80km kad se ne grije a kasd se grije i do 120 km gdje su ljekovi po 40-120 km gdje je tu prostor za život samo se pitam kako se ovi što im je plaća po 3000-bez dnevnica ne boje mirno ZASPATI