zrinjski
1/2
04.03.2017.
u 17:00

Nogometaši Zrinjskog svladali su u Mostaru u okviru 20. kola Premijer lige ekipu Krupe s rezultatom 3:1. Stojkić je Plemiće doveo u vodstvo u 25. minuti, a Koljić je pred kraj prvog poluvremena izjednačio nakon nevjerojatne greške obrane Mostaraca.

Radost navijačima koji su stigli na Stadion pod Bijelim Brijegom donio je Todorović u 69. minuti, a samo tri minute kasnije Bilbija je trećim golom za Zrinjski riješio pitanje pobjednika ovog meča.

Široki Brijeg i Radnik podijelili su bodove u jednoj sjajnoj utakmici, piše Klix.ba.

Domaće je u vodstvo doveo Zlomislić eurogolom s 25 metara, a već u prvoj minuti nastavka Stojanović je poravnao rezultat.

U nastavku su obje ekipe postigle po još jedan gol, a domaći mogu biti zadovoljniji jer su gubili, ali i utakmicu okončali s igračem manje.

Sloboda je nakon preokreta uspjela pobijediti Metalleghe.

Gosti iz Jajca poveli su golom Vidovića, ali je Zec pred kraj prvog poluvremena poravnao rezultat.

Veliko slavlje Tuzlacima donio je Tandri golom iz penala pred sami kraj utakmice.

Vitez i Čelik odigrali su utakmicu bez pogodak.