svladali Slogu s 3:0

Zrinjski u finalu Kupa BiH

17.04.2024.
u 20:00

Nogometaši Zrinjskog plasirali su se u finale Kupa BiH nakon što su uzvratnom susretu polufinala na svom terenu svladali Slogu rezultatom 3:0.

Sloga se uspješno branila do 40. minute kada je za vodstvo domaćih iz slobodnog udarca pogodio Silvio Ilinković.

U nastavku je Zrinjski u 57. minuti pogađao preko Marija Ćuže i u 63. preko Nardina Mulahusejnovića za konačnih 3:0.

Nakon 0:0 iz prvog susreta Plemići su se tako s ukupnih 3:0 drugu godinu za redom plasirali u finale.

Protivnik u završnici Mostarcima će biti Borac iz Banja Luke koji je u drugom polufinalu ukupnim rezultatom 5:2 nadigrao Široki Brijeg.

U finalu Kupa BiH igrat će se dvije utakmice, prva 8. svibnja, a uzvrat sedam dana kasnije.