dvije utakmice

Zbog nereda navijača Širokog zatvorena sjeverna tribina stadiona Pecara

05.03.2019.
u 18:25

Zbog nereda domaćih navijača na utakmici 20. kola Premijer lige BiH NK Široki Brijeg – HŠK Zrinjski Mostar Stegovno povjerenstvo Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine zatvorilo je sjevernu tribinu stadiona Pecara na dvije utakmice, a klub je kažnjen i novčanom kaznom od 3.500 maraka, objavio je NK Široki Brijeg.

Prvu utakmicu kazne Široki će odraditi već ovoga vikenda kada u goste dolazi Sarajevo.

Incident na utakmici Široki - Zrinjski (1:1) zbog kojeg je Klub s Pecare kažnjen, dogodio se u drugom poluvremenu kada su domaći navijači u teren ubacili dimnu bombu i veći broj petardi, nakon čega je glavni sudac povukao igrače s terena.

Prekid je potrajao dvadesetak minuta, a nakon što je ispražnjen dio sjeverne tribine utakmica je odigrana do kraja.