Premijer liga

Wagner srušio Željezničar na Pecari

30.10.2016.
u 19:15

Široki je u derbiju 14. kola Premijer liga na Pecari pobijedio Željezničar s 1:0.

Željo je bolje otvorio utakmicu, a već u sedmoj minuti udarac Križmana zaustavila je prečka. I u 13. minuti prečka je saveznik domaćina, ovog puta nakon udaraca Blagojevića, prenosi Goal-com

Gosti su još zaprijetili u prvih pola sata, u kojima su bili puno bolja momčad, preko Križmana i Lendrića, no rezultat se nije mijenjao.

I onda su promašaji kažnjeni u 38. minuti. Ćorić je ubacio, a Wagner sjajno glavom pogodio za 1:0.

U nastavku utakmice Željo je tražio izjednačenje, ali pravih prilika nije bilo. Od 83. minute imali su i igrača više nakon drugog žutog Barabana, no rezultat se nije mijenjao.