Navijačka priča dobila nastavak

VIDEO Pogledajte trenutak kada Ultrasi ubacuju transparente navijača Veleža u automobil

22.07.2026.
u 20:04
Google icon Dodaj Večernji list među omiljene izvore na Googleu

Prema pisanjima navijačkih stranica, riječ je o transparentima i obilježjima kojih su se nedavno dokopali Ultrasi

Na društvenim mrežama osvanuo je novi videozapis koji prikazuje nekoliko osoba kako u automobil utovaruju veći broj zastava mostarske navijačke skupine Red Army.

Prema pisanjima navijačkih stranica, riječ je o transparentima i obilježjima kojih su se nedavno dokopali Ultrasi. Sam videozapis bilježi isključivo trenutak spremanja zastava u vozilo, dok navode o eventualnim fizičkim obračunima, o kojima se ranije nagađalo na forumima i stranicama, nije moguće potvrditi na temelju ovih kadrova.

Podsjetimo, do primopredaje odnosno oduzimanja navijačkih rekvizita navodno je došlo u blizini prostorija Red Armyja u istočnom dijelu grada Mostara, kada su članovi Ultrasa došli u posjed suparničkih obilježja.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata