Tri vrijedna boda za Zrinjski

23.08.2020.
u 07:05

Zrinjski je slavio protiv Slobode (1:0). Mostarci nisu prikazali neku impresivnu igru, ali su osvijili tri vrijedna boda.

Zrinjski je igrao bolje u prvom dijelu. Nizao je prilike od kojih je najbolju propustio Bilbija u 5. minuti kada je pogodio gredu gola Slobode. U 23. minuti zabio je Mašić kojeg je pred golom dobro poslužio Todorović. Nakon gola Zrinjski je ponovno prijetio preko Bilbije koji se odlično izborio za udarac, ali je vratar gostiju još bolje obranio.

Bilbija je imao dobru šansu i u drugom dijelu, ali njegov šut je blokirala obrana Slobode. Do kraja susreta domaćin je bio nešto bolji, ali više nije bilo pogodaka.

Što se ljestvice tiče, Željezničar je na vrhu s 12 bodova, Široki Brijeg drugi s 11, a Zrinjski je na 6. mjestu sa 7 bodova.