Težak poraz Slobode od novog prvoligaša, Sarajevu i četvrti remi

poraz
27.08.2016.
u 21:00

Težak poraz od 3:0 doživjeli su igrači Slobodne na gostovanju kod Krupe.

Novi je prvoligaš zadao neočekivani udarac državnom viceprvaku i tako upisao i treću pobjedu u prvenstvu, prenosi Goal.com

Krupa je iskoristila konkretniju igru u prvom poluvremenu u 29. minuti kada je Uroš Mirković s bijele točke pogodio za 1:0 nakon prekršaja nad Koljićem.

Domaći su povećali vodstvo u 54. minuti, a bolji od Pirića je bio Ajdin Redžić. Konačnih 3:0 postavio je Perić u 78. minuti.

Metalleghe i Olimpic su u Jajcu odigrali 1:1. Povela je domaća momčad u 65. minuti, a strijelac je bio Nebojša Popović na asistenciju Rašića. Konačnih 1:1 je postavio Regoje osam minuta kasnije s bijele točke.

Sarajevo nije uspjelo svladati Radnik u Bijeljini. Utakmica je završila 0:0, a bordo tim je upisao i četvrti remi u sedam odigranih kola.