Što bi Inter bez Brozovića? Hrvat donio pobjedu Nerazzurrim

Marcelo Brozović
EPA
12.12.2016.
u 07:53

Marcelo Brozović je junak Intera. Hrvatski veznjak je postigao dva gola u pobjedi Nerazzurra nad Genovom u susretu 16. kola Serije A rezultatom 2:0.

Nije Inter nimalo lagano došao do trijumfa u ovom susretu. Genoa je imala veliki broj sjajnih prilika, ali jdnostavno je završnica izostajala. Kažnjeni su za promašaje.

Brozović je u 38. minuti načeo goste pogotkom za 1:0, da bi sve dileme oko pobjednika domaći riješili u 69. minuti, kada ponovno hrvatski nogometaš pogađa za konačnih 2:0. Inter je ovom pobjedom došao na osmo mjesto, a Genoa je ostala 13, piše sportsport.ba.