14.12.2023.
u 18:08

Nogometaši Zrinjskog u Mostaru igraju s Aston Villom u posljednjem 6. kolu Konferencijske lige.

ODSVIRAN JE KRAJ SUSRETA U MOSTARU

91' - Četiri minute sudačke nadoknade.

90' - Udarac iz kuta sada za Zrinjski.

87' - GOOOOL... Malekinušić za 1:1. Sjajan pogodak, ludilo na stadionu. Svi su na nogama. AJMOOOOOOOO

85' - McGinn je dobio žuti karton. Prigoda opet za Hrvanovića, no nije se najbolje snašao.

82' - Kakva prigoda sada  za Hrvanovića, prazan je bio gol, ali nije uspio ubaciti loptu u mrežu nakon nevjerojatne pogreške obrane gostiju.

80' - Postižu gosti i drugi pogodak, ali na sreću prekršaj u napadu nad Marićem.

77' - Zrinjski je mogao u veliku prigodu, ali igra je prekinuta zbog dvije lopte u terenu. Nakon toga udarac iz kuta za Aston Villu, Marić brani.

75' - Nakon udarca iz kuta velika gužva, šutira Ćorluka, činilo se kako lopta ide u gol, ali nažalost nije pogodio.

72' - Kakva prigoda, Ćorluka nakon ubačaja šutira, ali signalizirano je zaleđe.

70' - Dvostruka izmjena i kod gostiju. Izlaze Cash i Torres, a na teren ulaze Chambers i Carlos.

68' - Dvostruka izmjena kod Plemića, izlaze Ćuže i Memija, a na teren će Hrvanović i Sabljić.

64' - Ogromna potpora Ultrasa i nakon primljenog pogotka.

62'- Zaniolo nažalost pogađa za vodstvo Aston Ville. Prvi centaršut prošao je pored stopera Zrinjskog nakon čega se Zaniolo sjajno snalazi i pogađa.

58' - Dvije izmjene kod gostiju. Izlaze Ramsey i Moreno, a na teren ulaze Digne i McGinn.

57' - Hrabro igra Zrinjski, bez puno respekta prema velikom favoritu. Ogromna je i podrška sa tribina za Plemiće.

50' - Ramsey pokušava, prvi udarac iz kuta u nastavku za goste, ali ništa

46' - Počelo je drugo poluvrijeme u Mostaru

Kraj prvog poluvremena 0:0 u Mostaru. Zrinjski sjajan u defanzivnoj igri.

45' - Tri minute nadoknade kažu suci

39' - Zaniolo dobija žuti karton.  Slobodan udarac za Zrinjski.

36' - Manje od deset minuta do kraja prvog poluvremena. Gosti imaju posjed lopte ali za sada bez pogodaka pod Bijelim brijegom

34' -  Izmjena kod Plemića, Kiš ide teren, a Čanađija ipak neće moći nastaviti susret.

32' - Golman Marić uspjeva obraniti novi pokušaj Aston Ville.

29' - Čanađija je ostao ležati na terenu, ali sve će ipak biti uredu

27' - Ponovno za goste korner

23' - Ponovno udarac iz kuta za goste, ali je izblokiran na vrijeme od Jakovljevića.

22' - Ubačaj Malekinušića, odlično proigrano od igrača Zrinjskog, ali Ville siguran.

20' - Cash šutira, Marić siguran

16' -  Bilbija šutira, ali neprecizno.

9'- Udarac iz kuta za Zrinjski

5' - Žuti karton dobija Čanađija.

2' - Prva opasnost na susretu, Zaniolo preko gola Zrinjskog.

1' - Meč u Mostaru je počeo. Prvi će loptu povesti gosti. Sretno Zrinjski!

-2' - Igrači izlaze na teren sa sucima

-5' - Tribine su ispunjene, utakmica uskoro počinje. Gosti su veliki favoriti, ali bh. prvak će zasigurno dati maksimum za dobar rezultat.

Nogometaši Zrinjskog u Mostaru dočekuju Aston Villu u posljednjem 6. kolu Konferencijske lige.

Utakmica s Aston Villom, momčadi iz vrha Premiershipa, je nogometni spektakl za cijeli bh. nogomet.

-  HŠK Zrinjski Mostar se današnjim susretom protiv Aston Villa FC oprašta od ovosezonske UEFA Konferencijske lige! Povijesnu europsku jesen zatvaramo protiv engleskog velikana i jedne od trenutno najboljih svjetskih momčadi koja u punom sastavu dolazi na Stadion HŠK Zrinjski! Idemo još jednom zajedno dati sve od sebe, kako na terenu tako i na tribinama i svijetu poslati najljepšu nogometnu razglednicu iz Mostara! , objavio je HŠK Zrinjski pred početak utakmice.

U Mostaru vlada navijačka euforija, a stigli su i navijači iz Engleske.

Teneri Zrinjskog Mario Ivanković i UAston Ville Unai Emery odredili su početne postave:

HŠK Zrinjski: Marić, Čanađija, Ćorluka, Zlomislić, Radić, Malekinušić, Ivančić, Ćuže, Jakovljević, Memija, Bilbija.

Na klupi su: Sefo, Marin, Sabljić, Kiš, Hrvanović, Mišić, Prskalo, Senić.

Aston Villa: Marschall, Cash, Konsa, Douglas, Pau Torres, Moreno, Diaby, Zaniolo, Duran, Dendonker, Ramsey.

Na klupi su: Martinez, Diego Carlos, Mcginn, Watkins, Digne, Chambers, Kamara, T. O'Reilly.