Šokantno: Lewandowski skoro nastradao od topovskog udara

Robert Lewandowski
1/3
12.11.2016.
u 16:05

Huligan s tribine bacio je topovski udar pred gol poljske momčadi, odmah pored Lewandowskog. Topovski udar je eksplodirao u neposrednoj blizini Poljaka, koji je pao kao pokošen

Poljska je u sinoćnjoj utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo pobijedila Rumunjsku 3-0 na gostovanju u Bukureštu. Sjajni poljski napadač Robert Lewandowski zabio je dva gola i izborio penal, a zamalo je završio tragično.

Naime, igrala se 54. minuta kada je prilikom kornera za domaću momčad huligan s tribine bacio topovski udar pred gol poljske momčadi, odmah pored Lewandowskog. Topovski udar je eksplodirao u neposrednoj blizini Poljaka, koji je pao kao pokošen.

Nekoliko minuta mu se ukazivala pomoć, ali srećom prošao je bez ozbiljnijih posljedica. Za očekivati je da će rumunjski nogometni savez dobiti kaznu zbog postupka svojih "navijača".