široki zrinjski
Zoran Krešić
18.07.2021.
u 23:13

Široki Brijeg i Zrinjski remizirali su na startu Premijer lige, na stadionu Pecara.

Nakon 90 minuta rezultat je glasio 0:0.

Prvo poluvrijeme duela na Pecari nije ponudilo previše lijep nogomet, a od poteza koje vrijedi izdvojiti je udarac Bilbije iz slobodnjaka i opasan pokušaj Bekića, ali bez promjene rezultata.

U nastavku utakmice, Zrinjski je zaigrao ofanzivnije, a Široki je to zamalo kaznio. U 55. minuti Šabić sam izlazi pred golmana Kukića i šalje lob prema golu. Lopta pogađa prečku i rezultat ostaje 0:0.

I onda, u četvrtoj minuti sudačke nadoknade Bilbija je uposlio Igora Savića čiji udarac s nekoliko metara od gola čudesno brani Miškić.