Simeone: Vrsaljko je ušao da bi se dogodilo ono što se dogodilo

Vrsaljko
22.09.2021.
u 08:56

Atleticov trener Diego Simeone pohvalio je Šimu Vrsaljka, koji je u 91. minuti asistirao u gostujućoj pobjedi od 2:1 nad Getafeom.

"Ekipa je do samog kraja tražila pobjedu, dobro je koristila čovjeka više, a Vrsaljko je ušao da bi se dogodilo ono što se dogodilo", izjavio je Simeone na konferenciji za medije nakon utakmice odigrane u madridskom predgrađu Getafe.

Ondje je domaćin vodio 1:0 pa ostao s igračem manje u 73. minuti, kada je isključen veznjak Carles Alena. Pet minuta kasnije Atleticov napadač Luis Suarez je izjednačio, a u sučevoj naknadi zabio i pobjednički gol nakon dodavanja hrvatskog desnog beka. Vrsaljko je s desne strane uputio visoku loptu u kazneni prostor, gdje ju je dočekao Suarez i glavom pospremio u mrežu. U igru je ušao u 84. minuti.