UOČI BIRMINGHAMA
Povratak na članak

Sandra Perković: Sport u Zagrebu na velikom je gubitku, ništa ne treba očekivati

"O dvorani se pričalo još 2016. godine, a sada je 2022. Proći će i 2024. i neće biti dvorane. Mislim da ne treba ništa očekivati. Sport u Zagrebu je na velikom gubitku. Nadam se da neće biti i gore," rekla je najbolja hrvatska sportašica

Komentari 1

Avatar micelj
micelj
17:14 18.05.2022.

E moja BULO pokupi svog bosnju i u Sarajevo mozda ce ti biti bolje u djamahiriji?

VL
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.