Sandra Perković: Sport u Zagrebu na velikom je gubitku, ništa ne treba očekivati
"O dvorani se pričalo još 2016. godine, a sada je 2022. Proći će i 2024. i neće biti dvorane. Mislim da ne treba ništa očekivati. Sport u Zagrebu je na velikom gubitku. Nadam se da neće biti i gore," rekla je najbolja hrvatska sportašica
Komentari 1
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
E moja BULO pokupi svog bosnju i u Sarajevo mozda ce ti biti bolje u djamahiriji?