Rudnik pobjednik Lige MZ Mostara

1/2
05.08.2017.
u 10:15

Momčad Rudnika pobjednik je Malonogometne lige MZ Grada Mostara. Rudničani su finalu odigrali 4:4 s Balinovcem, da bi nakon šesteraca slavili s 8:5, piše Pogled.ba. U susretu za treće mjesto Ilići su sa 6:3 pobijedili Rodoč I.

U finalu juniorskog turnira Rodoč I je pobijedio Jasenicu 5:2, dok je u susretu za treće mjesto Kruševo svladalo Rudnik s 3:0.

Nakon završetka finalnog susreta dodijeljena su priznanja najboljim momčadima i pojedincima. Najbolji igrač je Ivan Drežnjak (Rudnik), najbolji strijelac Vice Božić (Rodoč I), a najbolji vratar Marko Čolak (Balinovac).

Pehar i medalje za osvojeno mjesto Rudniku je uručio hrvatski član Predsjedništva BiH, dr. Dragan Čović.