MARCO PAŠALIĆ
Povratak na članak

Radio na baušteli i noćne smjene, a sada ga je Dalić pozvao među vatrene: 'Živjeli smo skromno'

- Skromno se živjelo, ali tada si najsretniji, ništa ti ne nedostaje. Sada da moram što popraviti po stanu, znao bih sam zahvaljujući tome. A da me brat zove da treba pomoć, išao bih, zašto ne - rekao je Marco Pašalić.

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.