Poraz Veleža u gostima kod Travnika

velez
07.04.2015.
u 12:33

Travnik je slavio važnu pobjedu protiv Veleža. U 11. minuti akciju je započeo Zajmović koji je ubacio visoku loptu pred gol Veleža, koju prihvata Musić i iz okreta pogađa mrežu za 1:0. Travnik ponovno izvodi dobru akciju, kada s desne strane Smajić pronalazi Dudića koji asistira za Musića, a ovaj s 10-ak metara matira nemoćnog vratara Bobića za 2:0. Tek tada Velež se budi i propušta dobre prilike preko Haurdića i Blagojevića. Do odmora Travnik je zaprijetio preko Smajića. U nastavku Velež je zaigrao ofenzivnije pa u 54. minuti Haurdić ubacuje s desne strane, a pred golom Travnika najviši u skoku bio je Hajdarović i glavom smanjio na 2:1, što je bio konačni ishod susreta.