Nakon prave drame u završnici Zrinjski se ipak seli u Europa ligu

01.08.2023.
u 19:39

Pratite s nama utakmicu Slovan - Zrinjski

96' - Kraj, Zrinjski ipak seli u Europa ligu!

95' - Zrinjski će imati još jednu šansu nakon prekida da dođe do čuda.

93' - GOOOOL!! Ivančić za 2:2 evo drame!

90' - Jakovljević pokušava nakon kornera, ide lopta pored gola. Šest minuta sudijske andoknade u Bratislavi.

90' - Odlična prilika za Zrinjski, ali blokiran udarac Čanađije.

87' - Abubakari umjesto strijelca Čavrića u redovima Slovana.

84' - Pustio je sudac nešto oštriju igru na obje strane.

82' - Još uvjek čekamo prigodu za Zrinjski nakon tog gola koji su postigli.

75' - Hrvoje Barišić iz prekida za 2:1

73' - Igru napušta kapetan Nemanja Bilbija ulazi Zlomislić.

71' - Žuti karton i za Ivančića sada

69' - Jedanaesterac su tražili domaćini, ali se sudac nije oglasio.

67' - Kiš je pokušao, ali lopta ide pored gola.

66' - Gol. Vodi Slovan sa 2:0. Akcija i sjajan gol Zuberua.

64' - Nema Zrinjski jasnu idejua.

58' - Požutio je sada i Bilbija, koji itekako ima što prigovoriti glavnom arbitru.

57' - Čavrić je iznenada izbio sam pred golmana Zrinjskog, ali nije ga uspio svladati.

56' - Nevjerojatno je što sada radi glavni sudac ove utakmice. Bilbija se zagradio, a sudac je ponovo svirao prekršaj u napadu. Uistinu čudni neki kriteriji glavnog suca.

55' - Sad uistinu nevjerojatna situacija. Dva žuta kartona pokazao je sudac igračima Zrinjskog. Prvo Barišiću, zatim i Ćuži, a nitko ne zna zbog čega.

53' - Veliki prosvjed Plemića nakon prekršaaj nad Weissom.

51' - Sjajna lopta sada prema Tičinoviću, ali Borjan intervenira u posljednji trenutak.

48' - Nekoliko pogrešaka Slovana na otvaranju drugog poluvremena

46' - Dvostruka izmjena Krunoslava Rendulića. Ivančić ulazi u igru umjesto Stanića, a Kiš umjesto Kožulja.

POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME U BRATISLAVI

46' - Kraj prvog poluvremena. Slovan vodi sa 1:0. Morat će Zrinjski dosta bolje u drugom poluvremenu ukoliko misle napraviti preokret i doći do pobjede i prolaza na ovoj utakmici.

43' - Ponovno šutira Ćanadžija, ali ponovno je to bilo slabo.

39' - Prosvjeduju igrači Zrinjskog sada nakon dosuđenog prekršaja u napadu.

36' - Šut Ćanadžije, ali nažalost ostaje 1:0 za Slovan.

35' - Bez nekog problema nogometaši Slovana zatvaraju svaki pokušaj bh. prvaka da napravi nešto ispred njihovog gola.

28' - aakcija Zrinjskog. Bilbija je fenomenalno smirio loptu, dodao do Ćuže, ali ovaj šutira preko gola.

26' - Kožulj se provukao bez žutog kartona nakon oštrog starta nad jednim domaćim igračem.

24' - Prvi pokušaj igrača Zrinjskog. Kožulj je šutirao sa distance, ali brani Borjan.

22' - Igrači Zrinjskog reklamirali su jedanaesterac, ali nije se oglasio sudija. Lopta za Slovan.

20' - Plemićiu ovim trenucima ne mogu sačuvati loptu ni 10 sekundi u svojim nogama.

19' - Nakon dobrog otvaranja utakmice nogometaši Slovana igraju smirano.

15' - Domaći za sada kontroliraju igru. Zrinjski bez prave prilike u prvih 15 minuta utakmice.

14' - Pitanje je zna li Ćuže sada što je htio. Imao je sjajnu situaciju, ali je loptu poslao nekontrolirano preko gola.

11' - Domaći su krenuli u kontranapad, Memija ruši protivnika dobiva žuti karton.

8' - Jak udarac Lovata sa nekih 30 metara, ali brani Marić. Novi udarac iz kuta za Slovan.

4' - Vodi Slovan. Sam je na drugoj stativi ostao Čavrić i pogađa za vodstvo domaće ekipe od 1:0.

2' - Dobro je. Odmah su domaći imali sjajnu šansu, ali je Kucka promašio prazan gol. Istina, dodavanje prema njemu je bilo nešto jače.

1' - Počela je utakmica u Bratislavi. Sretno Plemići!

Kada je riječ o Slovanu za njih večeras od prve minute igraju: Borjan, Lovat, Bajrić, Kashia, Pauschek, Savvidis, Kankava, Kucka, Zuberu, Weiss i Čavrić.

Trener Zrinjskog Krunoslav Rendulić odabrao je 11 nogometaša koji će početi utakmicu:

Marić, Čorluka, Barišić, Jakovljević, Memija, Stanić, Čanadjija, Kožulj, Tičinović, Bilbija i Ćuže.

Pratite s nama iz minute u minutu uzvratni susret 2. pretkola Lige prvaka: Slovan - Zrinjski u Bratislavi