Hajdukov napadač

Nikola Kalinić pauzira tri tjedna

10.07.2022.
u 19:44

Hajdukov napadač Nikola Kalinić izbivat će s terena sljedeća tri tjedna nakon što je zadobio frakturu drugog prsta desne noge u utakmici SuperSport Superkupa protiv Dinama, objavili su s Poljuda.

Suparnički igrač mu je prilikom doskoka u 15. minuti susreta nagazio na nogu te je pri tom Nikola zadobio frakturu prsta, no unatoč tome igrao je do 70. minute utakmice kada ga je zamijenio Jan Mlakar.

Dinamo je osvojio Superkup pobijedivši na stadionu Maksimir Hajduk sa 4-1 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što u regularnom dijelu nije bilo golova.

Dinamu je ovo bio sedmi osvojeni Superkup, dok je Hajduk ostao na četiri trofeja.