aktualni prvak gostovao kod “lampaša” lige

Nakon dva preokreta, veću kvalitetu pokazao Zrinjski

slob
19.04.2015.
u 10:09

Zvijezda i Zrinjski odigrali su jako dobru utakmicu u Gradačcu. Susret je obilovao pogocima, uzbuđenjima i svime onim zbog čega gledatelji zapravo i dolaze na stadione. U takvoj igri Zrinjski se pokazao kao bolja momčad i slavio s 2:3. Zrinjski je dobro ušao u utakmicu. Mostarci su poveli već u 3. minuti utakmice. S desne strane napada upućena je lopta u kazneni prostor domaćina, a tamo se na pravom mjestu u pravo vrijeme našao Ognjen Todorović koji je rutinski zabio za 0:1 vodstvo Zrinjskog. Nekoliko minuta nakan toga iz slobodnog udarca loptu je pred gol Zrinjskog ubacio Cardoso, ali ni tri igrača Zvijezde nisu glavom uspjela zahvatiti dobar ubačaj. Inače, u uvodnom dijelu utakmice Zrinjski je bio dominantnija momčad koja je diktirala tempo igre. Ipak, Zvijezda je uspjela preokrenuti rezultat. Čovjek preokreta bio je agilni ofenzivac Diatta. On je prvo na asistenciju Ordagića uspio pogoditi za izjednačenje, a nedugo potom sjajno je glavom loptu spustio za 17-godišnjeg Šerbečića koji je još boljim udarcem iz volea doveo svoju momčad do potpunog preokreta. Ipak, preokret u drugom dijelu imao je Zrinjski. Mostarci su tempom i boljom igrom sve više “lomili” domaćina. Prvo je po lijevoj strani probio Stojanović i ubacio loptu do Nikolića koji je izjednačio, a nedugo potom odlični je Crnov pobjegao po krilu i gurnuo loptu prema napadu Zrinjskog gdje je ponovno pravodoban bio Nikolić koji je Mostarcima donio preokret. Do kraja susreta Zrinjski je dominirao i imao još nekoliko dobrih prigoda, ali se rezultat nije mijenjao.