visoko

Mostarski taekwondo klub Cro Star ostvario izvrstan rezultat osvojivši 10 medalja

20.05.2017.
u 21:15

Mostarski taekwondo klub Cro Star, koji vodi trenerica Klaudia Marić, u subotu je nastupio u Visokom na taekwondo turniru Visoko Open, na kojem je sudjelovalo 250 natjecatelja.

Mostarci su ostvarili izvrstan rezultat osvojivši 10 medalja, od toga 8 zlata, srebro i broncu, a osvojena su i 4 pehara. Jedan pehar je osvojila Iva Grbešić koja je proglašena najboljom vrtićankom turnira, a ostali pehari su za ekipni poredak, i to 1. mjesto u vrtićancima, 1. mjesto u kicku, i 3. mjesto u mlađim kadetkinjama.

Zlato su osvojili: Iva Grbešić (2 zlata), Nika Šunjić (2 zlata), Dorijan Matić (2 zlata), Matej Sesar, David Marušić
Srebro: Andrej Matić
Bronca: Ivo Planinić

Ekipu Cro Stara je u Visoko vodio trener Miran Đorđevski. Idući vikend će Mostarci nastupiti na dva turnira, u Karlovcu i u Fojnici.