zrinjski

Mostarci jedini sa stopostotnim učinkom nakon tri kola

23.10.2018.
u 08:10

U 3. kolu Premijer lige BiH Mostarci su rezultatom 3:4 slavili na gostovanju kod Leotara u Trebinju, i trenutačno su jedina momčad s maksimalnim učinkom. Zrinjski je u vodstvo doveo Marin Šunjić, a za domaćina je izjednačio Miljan Vico. U završnici prvog dijela Zrinjski je pogocima Vedrana Marića i Marina Šunjića došao do prednosti 1:3. Na otvaranju drugog dijela Dejan Džudža je smanjio zaostatak za domaćinom, ali je Ivan Ivanković svojim pogotkom u 28. minuti ponovno donio Zrinjskom veću prednost. Gosti su pokušali dostignuti rezultat uvevši u igru dodatnog igrača umjesto vratara, ali nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti Plemiće. Vico je u 38. minuti pogodio mrežu gostiju i postavio konačni rezultat Leotar - Zrinjski 3:4. Zrinjski je nakon nove pobjede jedini ostao na stopostotonom učinku u prva tri kola prvenstva te vodi na prvenstvenoj ljestvici s devet osvojenih bodova. Momčad trenera Nikole Tomičića na prvenstvenu stanku odlazi zadovoljna i motivirana za nastavak sezone.