Krupa pobijedila Široki Brijeg s 1:0

Široki Brijeg
26.11.2016.
u 15:19

Krupa je nastavila igrati sjajno i upisivati pobjede, a danas je s 1:0 pobijedila Široki Brijeg. Krupu možda neki ozbiljno ne shavaćaju, no donedavni RS prvoligaš je u vrhu i zasad prati lidera Zrinjskog, piše sportsport.ba.

Krupa je u 18. minuti imala sjajnu priliku, ali je Koljić glavom pucao pored gola gostiju. Potom je u 25. minuti Pandža imao dobru prikliku za goste. U 31. minuti Ljubenović je centrirao, a Vukotić iz dobre pozicije neprecizan. I onda u 38. minuti Krupa dolazi do gola.

Dujaković je na asistenciju Koljića zatresao mrežu Širokobriježana za pobjedu domaćih. I u nastavku Krupa je igrala svoju igru, zadržala vodstvo i stigla do važnih bodova protiv Širokog koji je sve dalje od Lige za prvaka.