Kraj mostarske odbojkaške bajke, upitan opstanak kluba koji je ne tako davno igrao i europske utakmice
"Bila je to već viđena priča. Kad pobjeđuješ i pred punom dvoranom igraš europske utakmice, svi te tapšu i čestitaju ti, no kad dođeš u problem, suočiš se sa situacijom u kojoj smo se našli ne samo mi nego i drugi mostarski klubovi", kaže Mikulić
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0