ivica kostelic
13.12.2015.
u 10:40

Ivica Kostelić odvezao je sa zaostatkom od 3.95 za Kristoffersenom

Svjetski skijaški kup ide dalje, nakon jučerašnjeg veleslaloma, u kojemu je Filip Zubčić zauzeo 13. mjesto, danas je u Val d'Isereu na rasporedu slalom.

Ivica Kostelić imao je startni broj 25 i odvezao je vrlo slabo, sa zaostatkom od 3.95 za vodećim Kristoffersenom bio je u tom trenutku najslabiji od onih koji su završili utrku, tako da je uskoro otišao ispod 30. mjesta i neće vidjeti drugu vožnju.

Osim Kostelića, od Hrvata nastupaju Filip Zubčić sa startnim brojem 47 i Matej Vidović sa startnim brojem 65, prenosi HRT.

Odmah na početku mali šok, prvi favorit utrke, sjajni Austrijanac Marcel Hirscher, je zaostao čak 1,66 sekundi za Norvežaninom Henrikom Kristoffersenom, koji je imao startni broj jedan.