EUROPSKE LIGE

Kaliniću pola sata u porazu Milana, Newcastle nadigrao Swansea

10.09.2017.
u 19:52

Hrvatski reprezentativac Nikola Kalinić ušao je u momčad Milana u 56. minuti kada je njegova momčad gubila 0:4

U obje nedjeljne utakmice 4. kola engleskog nogometnog prvenstva gledatelji su mogli vidjeti po jedan pogodak, Burnley je na svom Turf Muiru svladao Crystal Palace sa 1:0 (1:0), dok je Newcastle kao gost nadigrao Swansea također sa 1:0 (0:0).

Tri boda Burnleyju donio je Chris Wood pogotkom već u 3. minuti, dok je Newcastle do pobjede u Walesu doveo Jamaal Lascelles u 76.

Burnley je sada sedmi sa sedam bodova, dok je Newcastle skočio na 10. mjesto sa šest bodova. Swansea je 15. sa četiri boda, dok je Crystal Palace pretposljednji, 19. bez bodova.

Kolo će u ponedjeljak zaključiti trenutačno posljednji West Ham i najugodnije iznenađenje početka prvenstva Huddersfield.

Na vrhu ljestvice su dva kluba iz Manchestera sa po 10 bodova, jedan manje ima branitelj naslova Chelsea.