KARIUS "BRILJIRA"

Kakav kiks! Pogledajte još jednu katastrofalnu pogrešku nesretnog vratara (VIDEO)

Peter Byrne/Press Association/PIXSELL
05.10.2018.
u 09:52

U drugom kolu Europa lige u kojem je njegov Bešiktaš izgubio s 0:2 protiv Malmöa, Karius je u 53. minuti nenadano primio smiješan pogodak.

Loris Karius se "proslavio" na društvenim mrežama svojim velikim kiksevima u finalu Lige prvaka protiv Real Madrida, a nakon posudbe u Bešiktaš, opet je uspio neugodno iznenaditi svoje navijače.

Naime, u drugom kolu Europske lige u kojem je njegov Bešiktaš izgubio 0:2 protiv Malmöa, Karius je u u 53. minuti nenadano primio smiješan pogodak.

Umjesto da uhvati loptu koju je igrač suparničke momčade ubacio, Karius ju je u skoku totalno promašio i ona je završila iza njegovih leđa.

Ovim potezom Karius je samo dokazao treneru Liverpoola, ali i upravi kako su na vrijeme investirali u novog vrata Allisona jer bez pravog golmana jednostavno nema pobjeda, a time ni naslova.