kosarka
1/2
15.04.2017.
u 21:26

Košarkaši Zrinjskog pružili su odličan otpor prvaku Bosne i Hercegovine, ekipi Igokee. U 9. kolu Lige za prvaka Igokea je u Mostaru slavila s 85:80, s tim da su domaći košarkaši većim dijelom utakmice imali prednost.

Mostarci su na krilima raspoloženog Draška Kneževića prvu dionicu igre riješili u svoju korist s 34:26. Na otvaranju druge četvrtine momčad trenera Hrvoja Vlašića dolazi do 14 poena prednosti (40:26). Gosti iz Aleksandrovca uspjeli su do odlaska na odmor smanjiti zaostatak, pa je prvo poluvrijeme završeno vodstvom Zrinjskog 52:46, piše Pogled.ba.

I nakon treće četvrtine domaćin je imao vodstvo 66:63, ali su aktualni prvaci posljednju četvrtinu otvorili serijom 9:0.

Dvije i pol minute prije kraja Zrinjski je koševima Kneževića došao do prednosti 78:76. No, tada Robinson i Radivojević tricama donose pobjedu Igosima.

Draško Knežević s 28 poena bio je najbolji kod Zrinjskog, kod gostiju Robinson je postigao 18, a Micović 17 koševa.