GOŠK još jednom do pobjede, ostaje na vrhu

NK GOŠK/Facebook
10.10.2021.
u 17:24

Svih osam susreta devetog kola Prve lige FBiH odigrano je danas.

Nogometaši GOŠK-a, trenutačnog lidera, stigli su do šeste vezane pobjede. Ekipa iz Gabele trijumfirala je s 1:0 u gostima kod posljednjeplasirane Mladosti.

Petnaest minuta prije kraja susreta dosuđen je penal za domaći sastav, ali je Bobić obranio udarac Dedića s bijele točke.

Sedam minuta kasnije GOŠK je dobio penal, a Haračić je bio siguran izvođač za 0:1, što se ispostavilo i kao konačan rezultat.

Županijski derbi između Gradine i Bratstva pripao je sastavu iz Srebrenika s 2:1, dok je Goražde na svom terenu bilo bolje od Travnika s 1:0.

Igman je pobjedom u gostima kod Jedinstva zadržao priključak za vodećim GOŠK-om. Tim iz Konjica slavio je protiv oslabljenih Bišćana sa 3:1, piše Faktor.