svečani doček

Evo kad se sprema spektakl za srebrne hrvatske rukometaše. Nastupit će i Thompson

Domagoj Duvnjak
Dalibor Urukalovic/PIXSELL
02.02.2025.
u 19:45

Hrvatska rukometna reprezentacija poražena je od Danske u finalu Svjetskog prvenstva. Hrvatski rukometaši tako su osvojili srebro.

Hrvatska reprezentacija sutra se vraća u Hrvatsku gdje će joj biti organiziran svečani doček. Sutra u 14 sati na Trgu bana Josipa Jelačića organiziran je doček za rukometaše na kojem će, među ostalim, nastupiti i Marko Perković Thompson.

Dolazak rukometaša predviđen je oko 16. Na pozornici će se redati brojne hrvatske zvijezde - o Daleke obale, Prljavog kazališta i Zaprešić boysa pa sve do Marka Perkovića Thompsona čija je pjesma "Ako ne znaš što je bilo" postala svojevrsna himna prvenstva.

Ovaj događaj organiziraju Vlada Republike Hrvatske, Grad Zagreb i Hrvatski rukometni savez.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja