Senna M: 'U vikendici Beatlesa i Stonesa sam snimao, a za scenu me vežu negativna iskustva...'
- Trenutačno nemamo posla. Kako živim u doba korone? Ne znam, životarim. Živim od zaliha, ne zarađujemo, ne iznajmljuje se rasvjeta. Ulažem u nove projekte, radimo na nekim projektima koje smo počeli prije dvije godine - iskren je Senad.
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0