Naime, Sara je nazočila eventu u organizaciji brenda Extreme Intimo u Beogradu, a za tu priliku nosila je košulju u zagasito ljubičastoj nijansi te klasične farmerke s širokim nogavicama. U rukama je nosila Longchamp torbicu, što je jedan od najpopularnijih dodataka ove sezone, međutim, svu pažnju ukrala je njezina obuća.
Nosila je čupave krznene sandale na štiklu koje su čak imale rep, a bile su u ljubičastoj boji. Podijelivši što će obući na spomenuti događaj Sara je kazala: "Niko nikad, bukvalno. Znam, ovo je strašno, ali vjerujte mi kada se obuju stvarno su 'piece'. Bila je bukvalno ljubav na prvi pogled".
Početkom godine privukla je pažnju još jednim prilično neobičnim odabirom obuće. Naime, tada je posjetila Pariz, a fotografirala se u dubokim patikama koje podsjećaju na čizme. Riječ je o modelu Adidas Japan VH, čija je cijena oko 130 eura.
Ona za nastupe preferira atraktivna izdanja, dok svakodnevno radije nosi sportsku odjeću koju kombinira sa zanimljivim modnim dodacima.