PETRA DUGANDŽIĆ

Glumica koja se udala za 26 godina mlađeg nogometaša voditelju rekla: Priča o tom braku je zapravo marketinški trik

VL
Autor
Vecernji.hr
22.01.2025.
u 12:43

Evo, priznajem, cijela priča o tom braku je zapravo marketinški trik - rekla je Petra, na što ju je zbunjeni Čabraja upitao je li ozbiljna. "Ne", odgovorila je ona kratko

Glumica Petra Dugandžić privukla je veliku pažnju javnosti nakon što je otkriveno da je u braku s 26 godina mlađim nogometašem iz Nigerije, Makom Nobleom koji trenutačno igra u Prvoj nogometnoj ligi za NK Dugopolje. Nedavno je glumica koju gledamo u seriji "Sjene prošlosti" izjavila da je "njihov brak zapravo marketinški trik", što je šokiralo mnoge njezine obožavatelje.

Petra je gostovala u emisiji  "Špica" kod Mire Čabraje i s voditeljem je razgovarala o svom braku i medijskoj pažnji koju je izazvalo njezino vjenčanje i onda je priznala nešto voditelju Čabraji. - Evo, priznajem, cijela priča o tom braku je zapravo marketinški trik - rekla je Petra, na što ju je zbunjeni Čabraja upitao je li ozbiljna. "Ne", odgovorila je ona kratko. Iako je voditelj bio očigledno iznenađen, nastavio je razgovor. - Znači, medalja i kruna za cijeli marketing ide Petri? -  pitao je, a ona je potvrdila: - Ja sama. Ja sam svoj PR tim.

Kada je Čabraja upitao do kojih granica ide ova improvizacija, Petra je odgovorila humorom, što je izazvalo olakšanje kod voditelja kad je shvatio da se glumica ipak šali. - Ne idemo dalje, stat ćemo -  odgovorio je on, dodajući da bi mogli zajedno nastupiti u nekoj predstavi. - Jesam dobro odglumila? - pitala je Petra, na što je Čabraja pohvalio njezine glumačke vještine, a ona je dodala: - Pa, nakon 20 godina karijere.

U prosincu su Petra i Mak proveli prvi zajednički Božić o čemu je nedavno pričala u jednom intervju kada je otkrila kakvi običaji su za Božić u domovini njezinog supruga.  - Spajamo dvije kuhinje, dvije tradicije. Njemu je ovo prvi advent, u njegovom gradu je to skromnije, pa je ovo naš prvi Božić ove vrste. Osjećam se kao da je i meni prvi - ispričala je tada.  - Iznenadilo me sve. Nema bogatog blagdanskog stola. Tradicionalno se jede obična bijela riža s gulašom od ribe ili govedine. Nema kolača, nema kićenja bora, nema poklona. Jedino što Božić čini različitim od svake nedjelje jest da se u crkvi svečano obilježava Božić - ispričala je Petra, naglasivši da su odlučili manje trošiti i novac poslati u Nigeriju.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata