Rukometašice Cipra postigle samo jedan pogodak

'bih...ljubuski...09.11.2010...mladenci iz vrgorca zvonko gnjec i njegova izabranica mirjana gojkovic, rukometasica zenskog rukometnog kluba vrgorac,  nekoliko forografija za vjencani album snimili su
'zoran grizelj'
03.12.2010.
u 08:05

Rukometašice Cipra postale su vlasnice nesvakidašnjeg rekorda. Uspjele su postići tek jedan pogodak u jednom poluvremenu utakmice dodatnih kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo koje će se 2011. godine igrati u Brazilu.

Naime, u poluvremenu utakmice između Poljske i Cipra bilo je 30:1, a utakmica je na kraju završila sa 51:9. Jedini pogodak u poluvremenu postigle su u 15. minuti. Lani su rukometašice Leverkusena postigle protiv Kopenhagena tek dva pogotka u jednom poluvremenu.