Ronaldo za pobjedu Reala u San Sebastiánu

'Christiano Ronaldo (Real Madrid) Muenchen, 13.08.2010, Franz Beckenbauer Abschiedsspiel, Saison 2010/11, FC Bayern Muenchen - Real Madrid, Foto: APF  Veroeffentlichung nur gegen Honorar, zahlbar an -
'APF/Pixsell'
19.09.2010.
u 01:13

Nogometaši Reala privremeno su zasjeli na prvu poziciju Primere, nakon sinoćnje pobjede u San Sebastiánu (2:1).

Poveli su gosti preko Di Marije u 51. minuti, domaćin je izjednačio preko Tamuda u 62., a tri boda kraljevskom klubu donio je Cristiano Ronaldo u 74. minuti.

Milan je sinoć propustio zasjesti na prvu poziciju Serije A, nakon što je na San Siru odigrao neodlučeno (1:1) s Catanijom. Poveli su gosti preko Capuana u 27. minuti, a u 45. je izjednačio sveprisutni Inzaghi.