Gori Uborak...
Stožer CZ HNŽ-a: Nismo proglasili izvanredno stanje, ne širite DEZINFORMACIJE!
Govoreći o požaru koji je jutros ponovno izbio na deponiju Uborak, ministar Šuta je kazao da su u gašenju uključene vatrogasne ekipe iz Konjica, Stoca, Čapljine, Jablanice i Čitluka, koje pružaju podršku mostarskim službama