Malmö upozorio Dinamo i remizirao s Milanom

Nogomet
14.08.2011.
u 21:02

Da Dinamo čeka težak posao u srijedu poručio mu je Malmö u prijateljskoj utakmici protiv Milana.

Uoči odlaska u Zagreb švedska je momčad s rossonerima na stadionu Swedbank remizirala 2:2. Generalka u prijateljskom ogledu potpuno je uspjela, osobito jer je minutu prije kraja protivnik plavih bio na korak do pobjede.

Talijani su istrčali u jakom sastavu i poveli već u 26. minuti pogotkom Antonija Cassana, a asistirao mu je bivši Malmöomvac Zlatan Ibrahimović.

Deset minuta kasnije domaćin je izjednačio preko Jimmyja Durmaza koji se oslobodio čuvara i s 18ak metara poslao loptu u suprotne rašlje Milanovog gola.  Odmah na početku drugog dijela Malm je doveo domaću momčad u vodstvo koje je trajalo sve do 89. minute prije kraja susreta kada je Kevin Prince Boateng zabio za remi.

U revijalnom izvođenju jedanaesteraca slavili su gosti pogotkom Massima Odda.

Sastavi:

Malmö: Melicharek - Halsti, Andresson, Jansson, Hamad - Mehmeti, Pekalski, Aubynn, Durmaz - Figuereido, Larsson

Milan: Amelia - Antonini, Bonera, Rodrigo, Taiwo - Gattuso, Ambrosini, Emanuelson - Boateng - Cassano, Ibrahimović