ODLAZAK VELIKANA
Povratak na članak

Šerbedžija shrvan zbog tužne vijesti: 'Ne vjerujem da je umro. Jednostavno je otišao jer mu je bilo dosta'

- Pa već je četiri puta do sada umirao i bivao klinički mrtav i opet nam se vraćao. I to je mogao činiti samo on, jer je bio ravan bogovima - riječi su kojima se Rade Šerbedžija na svom se Facebook profilu oprostio od velikog glumca, ali i prijatelja Radka Poliča koji je preminuo u četvrtak u 81. godini života.

Komentari 0

Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.