Trećim plaše svijet, a čitavu Federaciju nastoje pretvoriti u bošnjački entitet!
Albert Einstein kazao je: "Kad bih imao sat vremena za rješenje problema, 55 minuta proveo bih razmišljajući o problemu, a pet minuta razmišljajući o rješenjima!"
Komentari 1
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Opet Bošnjaci krivi za sve. U paranoju smo zagazili odveć davno i duboko, ali za to treba imat dobro oko. Rima malo il' nikako ne štima.