Isco spasio Real četiri minute prije kraja, Modrić igrao 90 minuta

Real Madrid
Reuters/Pixsell
18.08.2013.
u 22:55

Real Madrid teže no što se očekivalo pobijedio je Betis (2:1) u prvom kolu španjolske lige. Odlične igre na pripremama budile su optimizam na Santiago Bernabeuu, ali momčad Carla Ancelottija nije odigrala utakmicu za pamćenje.

S druge srane, Betis je odigrao odlično, pogotovo u prvom dijelu, ali na kraju im se sreća nije osmjehnula.

Gosti iz Andaluzije poveli su u 14 minuti, strijelac je bio Molina. U 26. minuti izjednačio je Benzema, a asistent je bio Isco. S tim rezultatom otišlo se na odmor, a Real je pobjedu osigurao tek u 86. minuti kada je Isco glavom zabio za 2:1.

Carlo Ancelotti tako nije iznevjerio tradiciju, i dalje nema poraz u premijernom nastupu za klub koji vodi.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta, borio se, trčao puno, ali je prema naprijed bio samozatajan. U drugom dijelu dobio je i žuti karton.

>>Barca startala pobjedom 7:0, Messi zabio dva gola