'Nikica Jelavic, Everton Photo: Press Association/Pixsell'
PA/Pixsell
14.09.2013.
u 20:24

Bila je Mourinhova momčad dominantna, imala 20 udaraca na gol, no statistika nije pomogla

Nogometaši Chelseaja poraženi su na gostovanju kod Evertona u 4. kolu engleskog prvenstva. Domaćin je na Goodison Parku slavio 1:0, pogotkom Naisimitha u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Za pogodak koji je poslije značio pobjedu asistirao mu je Nikica Jelavić kojeg je u 67. minuti zamijenio McCarthy.

Bila je Mourinhova momčad dominantna, imala 20 udaraca na gol, no unatoč statistici Jose Mourinho je doživio prvi prvenstveni poraz u svom novom mandatu na klupi Chelseaja.

Ovom pobjedom Everton je skočio na deveto mjesto sa šest bodova, a sedam bodova ima šestoplasirani Chelsea, no i City, United te Stoke.

Poredak: 1. Arsenal 9, 2. Tottenham 9, 3. Liverpool 9 (-1), 4. ManCity 7, 5. ManUtd 7, 6. Chelsea 7, 7. Stoke 7, 8.  Newcastle 7, 9. Everton 6, 10. Cardiff 5...