TEŠKA TRAGEDIJA

UŽAS U HRVATSKOJ Četiri osobe poginule u stravičnoj nesreći kod Virovitice, cesta zatvorena

Najnovija vijest
07.06.2026.
u 15:30

U prometnoj nesreći jedna je osoba ozlijeđena te je prevezena u Opću bolnicu Virovitica, dok su četiri osobe smrtno stradale

Okko 12:25 na državnoj cesti DC 538, na sjevernoj virovitičkoj obilaznici, dogodila se prometna nesreća u kojoj su sudjelovala dva vozila. U prometnoj nesreći jedna je osoba ozlijeđena te je prevezena u Opću bolnicu Virovitica, dok su četiri osobe smrtno stradale. Državna cesta DC 538 zatvorena je za sav promet. 

Na mjesto nesreće pozvan je i helikopter. Na terenu su djelatnici hitne pomoći, vatrogasci JVP Virovitica i DVD-a Suhopolje te policijski službenici koji vrše očevid kojim rukovodi zamjenik Županijskog državnog odvjetnika iz Bjelovara. Obilaznica je zatvorena za sav promet, javlja ICV

Kako javlja HAK prekinut je promet na DC538 Virovitica-Suhopolje zbog prometne nesreće na sjevernoj obilaznici Virovitice, obilazak je državnim cestama DC2 i DC5 kroz Viroviticu, a iz smjera Terezinog Polja obilazak je Lukač-Gradina-Suhopolje i obratno.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata