Novi detalji tragedije u Mostaru

U objektu koji se obrušio bila još dva muškarca, jedan maloljetan

09.01.2022.
u 16:16

Nakon informacije o pogibiji muškarca u objektu porušenom u ratu, praktično, u centru Mostara, a koji je stradao prikupljajući sekundarne sirovine, kako prenosi "Avaz", izbjegnuta je veća tragedija.

S njim su se u objektu nalazila još dva muškarca, od kojih je jedan maloljetan. Vatrogasci su jedan dio objekta uspjeli pretražiti, ali zbog opasnosti daljnjeg obrušavanja su odustali sve dok se ne dobije potvrđena informacija o tome da se više osoba nalazilo u trenutku rušenja.

Nedugo poslije, kad su se brojne vatrogasne, policijske, ali i novinarske ekipe povukle s lica mjesta, dok je ostala samo dežurna patrola policije, iz ruševnog objekta, ali s druge strane su, prenosi "Avaz", iskočila dvojica muškaraca koji su bili vidno uplašeni.

Njih je policija također uočila te su odvedeni u prostorije PU Mostar gdje bi trebali biti ispitani na okolnosti događaja.

Iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije je rečeno da još nije utvrđen identitet stradalog muškarca.

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata