Tragedija u Žepču: Muškarac pao s drveta i preminuo na licu mjesta
- Preminuli je pao sa stabla na obali rijeke Bosne. Zavod za hitnu medicinsku pomoć Žepče obavijestio je Policijsku stanicu Žepče koja je izvršila uviđaj. Patolog je na licu mjesta konstatirao smrt - kazala je Ekinović.
Važna obavijest
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0